Plazmové sterilizátory HMTS


fhmts29

Společnost Steripak s.r.o. se stala autorizovaným distributorem plazmových sterilizátorů HumanMeditek HMTS pro Českou a Slovenskou republiku.

Plazmové sterilizátory HMTS představují zajímavou alternativu k do této doby běžně používaným plazmovým sterilizátorům, a to jak díky svým nižším provozním nákladům, tak také díky výrazně vyššímu výkonu bez nutnosti používání boosterů.

Plazmové sterilizátory jsou díky svému ekologickému provozu, vysoké rychlosti a šetrnosti vůči sterilizovaným předmětům výhodnou alternativou vůči formaldehydové nebo ethylenoxidové sterilizaci.

 

HMTS-80

product_fea_HMTS-80

Plazmový sterilizátor s objemem komory 80 litrů (využitelný objem 71 litrů), vybavený dvěma plazmovými komorami a zásobní nádrží pro 25 cyklů. Díky unikátní konstrukci umožňuje plazmový sterilizátor HMTS-80 sterilizaci dlouhých dutých předmětů bez použití boosterů. Délka cyklu: 35 – 40 minut
Snadná instalace, připojení do běžné zásuvky 230 V/50Hz (16 A).

HMTS-142

product_fea_HMTS-142

Plazmový sterilizátor s objemem komory 142 litrů (využitelný objem 120 litrů), vybavený dvěma plazmovými komorami a zásobní nádrží pro 25 cyklů. Délka sterilizačního cyklu 65 – 70 minut.
Snadná instalace, připojení do běžné zásuvky 230 V/50Hz (16 A).